Organisatie

 

Bestuur Neptunus Baseball & Softball

Voorzitter

Geoffry Kohl

Vice Voorzitter

Jerry van den Oever

Penningsmeester Sportclub Neptunus

Hans van de Linde linde@kabelfoon.nl

Penningmeester Neptunus

An Kok 010 4741922 penningmeester@neptunussport.co
   010-4375 369  

Secretaris Algemeen

Karel van Ispelen 0612 327 442 secretaris@neptunussport.com

Bestuurslede

Frans van Aalen
Karin van Aalen
Marian ten Kate
Corine Koetsier
Jochem Groenland
Wim Bogaard
Jorian van Acker

Public Relations / Pers

Michel Streur 0629 877 322 pers@neptunussport.com
    website@neptunussport.com

Wedstrijdsecretariaat Topsport

Wim Bogaard 0622 432 812 wedstrsec-topsport@neptunussport.com

Wedstrijdsecretariaat Breedtesport

Wim Bogaard 0622 432 812 wedstrsec-breedtesport@neptunussport.com
Mariët Broxterman 0651 102 577

Ledenadministratie

Corine Koetsier 0624 106 534 ledenadmin@neptunussport.com

Nieuwe leden

Karel van Ispelen 0612 327 442  

Materialen & Merchandising

Corine Koetsier 0624 106 534 tenue@neptunussport.com
    merchandising@neptunussport.com
Umpires - umpires@neptunussport.com

Commissies

Sponsor Commissie

Jerry van den Oever - sponsoring@neptunussport.com

Technische commissie jeugd

Jochem Groenland 0655 813 947 commissietechnischezaken@neptunussport.com

Activiteiten/vrijwilligers commissie

Marian ten Kate 010 456 98 03 activiteitencommissie@neptunussport.com

Accomodatie commissie

Geert Roukens 0642 356 439 commissieaccomodatie@neptunussport.com
Contact
U zoekt direct contact?
Nieuwsbrief
Meld u nu aan voor de nieuwsbrief